Соңғы қоңырау мерекесі

1 маусым көптен күткен жазғы демалыстың басталуын ғана емес, бұл халықаралық мереке - 1950 жылдан бері бүкіл әлемде тойланып келе жатқан балаларды қорғау күні.

Этот праздник самый главный…

Среди праздников на свете,
Его встретят во всех странах,
Ведь нужна защита детям!

В этот день пускай все дети
Не прольют ни капли слез,
Пусть везде, на всей планете,
Принимают их всерьез!

Каждый пусть ребенок знает,
Что семья им дорожит,
И от всех проблем на свете
Оградит и защитит!

Бүгін біз балаларды қорғау күнін атап өтіп қана қоймай, соңғы қоңырау күнін де атап өттік. Құттықтаулар тек бастауыш, негізгі және орта мектеп түлектеріне ғана емес, барлық оқушыларға да айтылды.

Іс-шара барысында оқушылар мен олардың сынып жетекшілері "Батырлар ұраны" флешмобын орындады, жаз туралы әндер шырқалды, түлектерге музыкалық сыйлық ретінде "Юность"биі орындалды.

Үздік оқушылар облыстық және аудандық байқауларда жүлделі орындарға ие болғаны үшін грамоталармен және дипломдармен марапатталды, оқу үздіктері мақтау қағаздарын алды.

9 және 11 сынып түлектеріне мемлекеттік емтихандарды сәтті тапсыруға тілектеспіз!

Барлығын жазғы демалыстың басталуымен құттықтаймыз және дені сау және бақытты болуды тілейміз!

Жаңартылған күні: 02.06.2023 23:01
Құрылған күні: 02.06.2023 23:09